Zdążyć z pomocą..

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
2 lutego 2011

Drogą mailową otrzymaliśmy prośbę o wsparcie. Przekazujemy informację również naszym Czytelnikom, Znajomym i Przyjaciołom. Kacper Gretka z Boglewic ma 4 latka. W grudniu 2009r. zaczeły go boleć nóżki i dostał gorączki. Przeszedł szereg badań w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, gdzie lekarze postawili diagnozę: NEUROBLASTOMA, czyli rzadka odmiana nowotworu naczyń nerwowych, IV stopnia z przerzutami do kości i szpiku. Kacperek leczony jest w Centrum Zdrowia Dziecka w podwarszawskim Międzylesiu. 

Pierwszą chemię dostał dwa dni przed Bożym Narodzeniem, a do chwili obecnej przeszedł 10 chemii oraz operację usunięcia guza. Mimo wielogodzinnej operacji część guza, która jest przyrośnięta do kręgosłupa nie została usunięta. 

Po takim leczeniu organizm jest bardzo osłabiony. Leczenie jest jeszcze bardzo długie, lekarze twierdzą, że ok. 2 lat. Sytuacja finansowa rodziny pogorszyła się z uwagi na wydatki związane z dojazdami, pobytem i noclegami w szpitalu oraz rosnącymi potrzebami chorego dziecka.

Dlatego zwracamy się do Państwa o pomoc finansową dla małego Kacpra – sytuacja finansowa rodziców w porównaniu do obecnych potrzeb w leczeniu dziecka nie jest najlepsza. 

Wszystkim osobom, które chcą wesprzeć rodzinę z Boglewic, podajemy numer konta Fundacji „Zdążyć z pomocą”, na które można wpłacać dobrowolne datki, które w całości pomoga rodzinie walczyć z chorobą Kacperka. Będziemy wdzięczni za każdą pomoc. Serdecznie za nią dziękujemy w imieniu własnym i syna. Rodzice. 

JEŚLI NIE JEST CI OBOJĘTNY LOS MAŁEGO KACPERKA

TO PRZEKAŻ 1% PODATKU.  

Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” nr konta:41 1240 1037 1111 0010 1321 9362

tytułem: darowizna na leczenie i rehabilitację Gretka Kacper

Autor: Marta Górska

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Kacper Gretka Boglewice

    Kacper Gretka Boglewice "Zdążyć z pomocą"