Krzyżówka przyrodnicza na wrzesień 2018 - gotowa do pobrania.

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
10 września 2018

W zakładce KRZYŻÓWKA PRZYRODNICZA znajduje się już nowa świeżutka, wrześniowa krzyżówka przyrodnicza. Taka akurat na rozpoczęcie nowego roku szkolnego, żeby przygotować głowę do kolejnych naszych comiesięcznych łamigłówek. Zasady jak dotychczas: rozwiązujemy krzyżówkę i dostarczamy do końca danego miesiąca, w tym przypadku do końca września 2018r., do siedziby Gminnej Biblioteki Publicznej w Jasieńcu.

Wśród dostarczonych i prawidłowo rozwiązanych krzyżówek losujemy jedną osobę, która otrzyma album przyrodniczy. Krzyżówki przyrodnicze szykuje dla Was nasza niezlomna, przesympatyczna i zawsze pełna pomysłów Pani Aniela Skowrońska. Dobry duch i strażniczka przyrody jasienieckiej.

Od tego roku nauczyciele, którzy realizują zabawę w szkołach mogą pobrać i wydrukować mniejszą wersję eko, format A5 krzyżówki - mieszczą się na jednej stronie dwie. Na odwrocie znajduje się ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH, którą w przypadku małoletnich uczestników konkursu "krzyżówka przyrodnicza" podpisują rodzice/opiekunowie prawni. Druki dostępne są również w siedzibie Biblioteki.

Pozdrawiamy, czekamy na rozwiązania i życzymy szczęścia w losowaniu!

Autor: Marta Górska

Galeria

  • Powiększ zdjęcie krzyżówka przyrodnicza

    krzyżówka przyrodnicza