Powakacyjne nowości książkowe.

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
24 września 2018

Powakacyjne zakupy książek trwają (część z nich na zdjęciu). Pokazujemy pierwsze z nich. I tym razem zapraszamy do siedziby miłośników gier komputerowych, języków programowania, grafiki komputerowej, ochrony danych osobowych w sieci itp. bowiem uzupełniony został dział "informatyka".

Zakupy pomogli nam zrobić informatycy, więc mamy nadzieję, że oczekiwania osób związanych zawodowo z komputerami, czy też uczniów/studentów kierunków informatycznych te zbiory zadowolą. Jeśli jeszcze czegoś nie mamy - zapraszamy do tego, aby sugerować nam konkretne tytuły podręczników.

Ale to jeszcze nie wszystko.

Zapraszamy również miłośników fantastyki, kilka nowych tytułów już dostępnych. Realizujemy też konkretne zamówienia czytelników, które dostajemy mailami i które zostawiacie nam Państwo w zeszycie zamówień. Zapraszamy wkrótce do Biblioteki, bo i te pozycje pojawią się na naszych bibliotecznych półkach na dniach. Jeszcze chwilka na ich opracowanie.

Razem z nami współtworzycie Państwo zbiory biblioteczne i dziękujemy za to. Przypominamy, że warto zostawiać swoje zamówienia książkowe (zeszyt zamówień na miejscu w Bibliotece lub droga mailowa) - jeśli są książki, których u nas nie ma a chcielibyście Państwo wypożyczyć, wystarczy złożyć zamówienie. Trwają właśnie zamówienia w wydawnictwach i księgarniach, więc warto skorzystać z okazji. Bierzemy pod uwagę czytelnicze sugestie w pierwszej kolejności.

Książki zakupione w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Autor: Marta Górska

Galeria

  • Powiększ zdjęcie biblioteczne nowości wydawnicze

    biblioteczne nowości wydawnicze