COOLturalne FERIE ZIMOWE 2019.

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
17 stycznia 2019

Już niedługo, bo za 10 dni, rozpoczą się ferie zimowe dla dzieci. W związku z tym wspólnie z Panią Martą Cytryńską, Wójtem Gminy oraz Urzędem Gminy Jasieniec, Stowarzyszeniem Seniorów "PoKUSa" w Jasieńcu, a także fantastyczną młodzieżą z 44 Szczepu Drużyn Harcerskich "Plankton" z Jasieńca Biblioteka Gminna oraz Świetlica Wiejska przygotowuje ofertę zajęć dla dzieci i młodzieży.

W pierwszym tygodniu ferii proponujemy zajęcia całodniowe w godz. 8:00-16:oo w siedzibie biblioteki oraz świetlicy wiejskiej (zajęcia podzielone są na 4 godzine spotkania w obu miejsach). W drugim tygodniu odbędą się konkretne zajęcia z instruktorami w godz. 10:oo-14:oo w świetlicy wiejskiej.

W ramach zajęć pierwszego tygodnia planujemy: mnóstwo fajnych zajęć rękodzielniczych, rozwojowych dla dzieci, rysowania, malowania, zabaw z plasteliną, gry, zabawy, planszówki, głośne czytanie, spektakl teatralny profesjonalnych aktorów krakowskich. Drugi tydzień upłynie pod okiem profesjonalistów plastyków, karateków, animatorów zabaw, specjalistów od ceramiki. Z niecierpliwością czekamy na efekty tych prac, by móc po feriach pokazać rodzicom i mieszkańcom te wszystkie cuda, które powstaną w ramach zajęć. Przygotujemy wspólną wystawę i nie tylko. Na zakończenie COOLturalnych FERII ZIMOWYCH wszystkich uczestników zajęć zaprosimy na ZIMOWY BAL PRZEBIERAŃCÓW, kończący dwutygodniowe spotkania, do współorganizacji którego to Balu zaprosimy również rodziców. Szczegółowy program w załączniku.

 

 

Zajęcia poprowadzą bibliotekarze, harcerze, seniorzy, instruktorzy artystycznych zajęć. Spotkania są bezpłatne. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy rozpoczynamy w poniedziałek, 21 stycznia - zapraszamy rodziców, ponieważ trzeba będzie podpisać wszelkie deklaracje i zgody uczestnictwa dziecka w zajęciach.

Zapisy w siedzibie Biblioteki Gminnej w Jasieńcu, ul. Warecka 42.

 

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcie