Gminna Biblioteka Publiczna w Jasieńcu

Krzyżówka przyrodnicza - rozwiązanie listopadowej łamigłówki i krzyżówka grudniowa do pobrania.

12 grudnia 2018

Na naszej stronie w zakładce KRZYŻÓWKA PRZYRODNICZA podajemy informacje o tym, kto otrzyma nagrodę za listopadową krzyżówkę przyrodniczą. Tam również znajduje się ostatnia w tym roku, ciekawa świąteczna łamigłówka.

Tym razem tematyka świąteczna oraz kilka pytań związanych z naszym regionem, a konkretnie z osobami znanymi w środowisku jasienieckim. Z niecierpliwością będziemy czekać na Wasze rozwiązania.

Krzyżówki przyrodnicze przygotowuje Pani Aniela Skowrońska, którą serdecznie pozdrawiamy. Życzymy Pani zdrowych i pogodnych zbliżających się świąt i bardzo dziękujemy, że co miesiąc dostarcza Pani dzieciom, młodzieży, ale również dorosłym dawkę ciekawych zagadek, które pobudzają nas wszystkich do poszukiwania informacji.  Naszym młodym krzyżówkowiczom życzymy radosnych świąt z rodziną, ciekawych prezentów pod choinką. Nauczycielom, którzy w szkołach koordynują zabawy krzyżówkowe składamy serdeczne podziękowania za zachęcanie dzieci do udziału w zabawie. Życzymy Państwu radosnych i zdrowych świąt.

Na rozwiązania bieżącej krzyżówki czekamy do końca grudnia w Bibliotece. Rozwiązania tuż po Nowym Roku.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie krzyżówka przyrodnicza

    krzyżówka przyrodnicza