Jesteś tutaj: Start / JASIENIEC

JASIENIEC

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Sesja Rady Gminy Jasieniec w Bibliotece – fotogaleria.

Sesja Rady Gminy Jasieniec w Bibliotece – fotogaleria.

Wczoraj, 19 grudnia 2013r., w siedzibie Biblioteki Gminnej w Jasieńcu odbyła się przedświąteczna Sesja Rady Gminy Jasieniec.  W spotkaniu uczestniczyli: Pan Marek Pietrzak, Wójt Gminy Jasieniec, pracownicy Urzędu Gminy: Pani Elżbieta Krawczyk  i Pan Konrad Tkaczyk oraz przedstawiciele sołectw, którzy uczestniczą w spotkaniach radnych, podpatrując kolejne podejmowane uchwały.

20 grudnia 2013
Marta Górska, zdj. Agata Bochenek
Czytaj więcej o: Sesja Rady Gminy Jasieniec w Bibliotece – fotogaleria.
Przejdź do - Marszałek Województwa Mazowieckiego, Pan Adam Struzik, z wizytą w gminie Jasieniec i .. naszej Bibliotece.

Marszałek Województwa Mazowieckiego, Pan Adam Struzik, z wizytą w gminie Jasieniec i .. naszej Bibliotece.

W sobotę, 16 listopada, w Jasieńcu miało miejsce ważne spotkanie w Urzędzie Gminy. W trakcie dwugodzinnego spotkania w Urzędzie Gminy rozmawiano m.in. o remoncie drogi wojewódzkiej 730 przebiegającej przez Jasieniec.

17 listopada 2013
Marta Górska
Czytaj więcej o: Marszałek Województwa Mazowieckiego, Pan Adam Struzik, z wizytą w gminie Jasieniec i .. naszej Bibliotece.
Przejdź do - Zmiany w Jasieńcu na przestrzeni ostatnich 5 lat -zdjęcia.

Zmiany w Jasieńcu na przestrzeni ostatnich 5 lat -zdjęcia.

Wakacje to czas urlopów, ale w naszym regionie nie wszyscy na urlop mogą sobie pozwolić. Dla sadowników jest to okres wzmożonej pracy w sadach. Dopiero zakończył się sezon truskawkowy, w trakcie są zbiory wiśni/czereśni, a już niedługo przecież zbiory jabłek. Jest co robić.

19 lipca 2013
Marta Górska
Czytaj więcej o: Zmiany w Jasieńcu na przestrzeni ostatnich 5 lat -zdjęcia.
Przejdź do - Jasieniec na Facebooku

Jasieniec na Facebooku

Modne ostatnio stało się zakładanie kont na Facebooku.  Stąd pomysł na stworzenie profilu jasienieckiego na Facebooku. Nie chcieliśmy ograniczać się jedynie do informacji z Biblioteki w Jasieńcu. Skoro informujemy również o wydarzeniach poza naszą instytucją, o ofertach pracy, to takie miejsce będzie przydatne. Zapraszamy do polubienia profilu. Wystarczy kliknąć tutaj.

3 września 2012
Marta Górska
Przejdź do - Kiedy przejdę na emeryturę?

Kiedy przejdę na emeryturę?

W najnowszym numerze Angory (Nr 48), która pojawi się 27 listopada (a dostępna jest już w naszej Bibliotece) na okładce pojawiła się tabela z wyliczeniami dla mężczyzn i kobiet oraz latami, jakie muszą przepracować, żeby przejśc na emerturę. A ponieważ pewnie sporo osób chciałoby to wiedzieć, to pozwoliliśmy sobie na przeniesienie tej tabeli na naszą stronę.

24 listopada 2011
Marta Górska
Czytaj więcej o: Kiedy przejdę na emeryturę?
Przejdź do - Zdążyć z pomocą..

Zdążyć z pomocą..

Drogą mailową otrzymaliśmy prośbę o wsparcie. Przekazujemy informację również naszym Czytelnikom, Znajomym i Przyjaciołom. Kacper Gretka z Boglewic ma 4 latka. W grudniu 2009r. zaczeły go boleć nóżki i dostał gorączki. Przeszedł szereg badań w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, gdzie lekarze postawili diagnozę: NEUROBLASTOMA, czyli rzadka odmiana nowotworu naczyń nerwowych, IV stopnia z przerzutami do kości i szpiku. Kacperek leczony jest w Centrum Zdrowia Dziecka w podwarszawskim Międzylesiu. 

2 lutego 2011
Marta Górska
Czytaj więcej o: Zdążyć z pomocą..
Przejdź do - Zabytki Gminy Jasieniec

Zabytki Gminy Jasieniec

Na naszej stronie internetowej rozpoczęliśmy wprowadzanie informacji o zabytkach w Gminie Jasieniec. Nie jest to jeszcze ukończona praca, bowiem Gminna Ewidencja Zabytków zawiera aż 67 kart.  
3 grudnia 2010
Marta Górska
Czytaj więcej o: Zabytki Gminy Jasieniec
Przejdź do - Sesja Rady Gminy Jasieniec w Bibliotece. Zakończenie kadencji 2006-2010.

Sesja Rady Gminy Jasieniec w Bibliotece. Zakończenie kadencji 2006-2010.

W czwartek, 04 listopada 2010, odbyła się ostatnia Sesja Rady Gminy Jasieniec. Część robocza, czyli podjęcie ostatnich już uchwał, odbyła się w siedzibie Biblioteki. Na spotkaniu obecni byli również zaproszeni goście: sołtysi z naszej Gminy, kierownicy jednostek.

8 listopada 2010
Marta Górska, zdj. Agata Bochenek
Czytaj więcej o: Sesja Rady Gminy Jasieniec w Bibliotece. Zakończenie kadencji 2006-2010.
Przejdź do - Otwarcie Przedszkola „Bajkowy Świat” i podziękowania dla Biblioteki..

Otwarcie Przedszkola „Bajkowy Świat” i podziękowania dla Biblioteki..

W środę, 14 października 2010, odbyło się oficjalne otwarcie Przedszkola „Bajkowy Świat” w Jasieńcu. Na uroczystość otwarcia i nadania nazwy została zaproszona między innymi Dyrektor GBP, Marta Górska. Podczas uroczystości otrzymaliśmy pamiątkową statuetkę z podziękowaniem „za pomocną dłoń, życzliwość i wielkie serce”. 

14 października 2010
Marta Górska
Czytaj więcej o: Otwarcie Przedszkola „Bajkowy Świat” i podziękowania dla Biblioteki..