Kolejny rok wspólnego czytania za nami
Dziś zakończyłyśmy kolejny rok szkolny w Klubie Małego Czytelnika.
Za nami kolejny rok wspólnego czytania, odkrywania książkowych bohaterów i przeżywania niezwykłych przygód ukrytych na kartach książek.
Przez cały rok szkolny odwiedzałyśmy Gminny Klub Dziecięcy Owocowe Smyki, Przedszkole "Bajkowy Świat" w Jasieńcu oraz oddziały przedszkolne w PSP Zbrosza Duża, by czytać najmłodszym i pokazywać, że czytanie może być prawdziwą przyjemnością. Były bajkowe stroje, uśmiechy, mnóstwo pytań i jeszcze więcej wspólnie spędzonych chwil.
Dziękujemy wszystkim Dzieciom za radość, ciekawość i ciepłe przyjęcie podczas każdego spotkania. Dziękujemy również Dyrekcjom, Nauczycielom, Wychowawcom oraz Opiekunom za życzliwość, otwartość i doskonałą współpracę.
Mamy nadzieję, że przez wakacje książki będą nadal towarzyszyć Wam każdego dnia. Życzymy słonecznego, bezpiecznego wypoczynku, wielu ciekawych przygód i czasu spędzonego z ulubioną lekturą.
Do zobaczenia po wakacjach